Manželská poradkyňa

Autor: Alexandra Pavelková | 29.5.2014 o 11:00 | Karma článku: 11,70 | Prečítané:  3130x

„Sex musíš mať!“ ozvalo sa z chodbičky. Ženu, ktorá takto dôrazne vyslovila svoj názor, vidno nebolo. Čakáreň ku gynekologickej ambulancii sa totiž nachádza za rohom, a tak sú tamojšie pacientky pred zrakom klientov obvoďáka skryté. Po tomto zvolaní sa jedni zamrvili, iní uchechtli.

Všetci však našpicovali uši. Veď pravidelné návštevy u všeobecného lekára neznamenajú len lieky, ale predovšetkým spoločenskú udalosť, a takýto podnetný rozhovor si nemôžu nechať ujsť. 

„Si ešte mladá, nemôžeš byť bez sexu,“ nástojila neviditeľná pani.

Najbližších dvadsať minút vysvetľovala ohrdnutej nešťastnici, síce kultivovane, ale o dosť hlasnejšie, ako by sa k tejto téme hodilo, čo si má obliecť, čo navariť, čím sa navoňať a ako sa správať. Veď predsa nie je možné, aby sa nenašiel spôsob ako prinútiť jedného chlapa, aby si plnil manželské povinnosti.

„No je unavený z práce, a ty nie si? To teraz máte so všetkým skončiť, či ako?“ Pani vzápätí zaradila do zoznamu spoločnú dovolenku, nákup erotických pomôcok a prípadne náhodnú známosť, ktorá by oživila partnerský vzťah.

Zväčša postaršie osadenstvo v čakárni pred obvoďákom žmolilo svoje časenky a súhlasne prikyvovalo. Pri niektorých návrhoch sa jednému sivovlasému pánovi rozšírili oči náhlym poznaním, bohužiaľ, evidentne prišlo neskoro. Ženy pomrkávali po svojich mužoch, bolo zjavné, že majú sto chutí ísť ten rozhovor stíšiť; veru sa nepatrí takto pred celým svetom vykrikovať tajomstvá a finty, ktoré sa majú odovzdávať potichu a v tajnosti. Muži zasa podchvíľou naťahovali krky, či náhodou nezahliadnu tú cudnú mladú dámu, veď možno by stála za dobrý skutok, chudinka osamelá.

Po takmer polhodine sa spoza rohu vynorila ruka siahajúca po kabelke. „No, ďakujem ti, že si mi zavolala, už musím ísť do práce, maj sa dobre.“ S výrazom, aký máme po dobre vykonanej práci, pani vložila mobil do kabelky a prešla pomedzi pacientov ani netušiac, koľko si za ten čas získala fanúšikov.

Zopár starších pánov sklamane ovesilo plecia. V tej chvíli sa konečne otvorili dvere na obvoďákovej ordinácii a sestrička zavolala sedmičku.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Minúta po minúte: PCR testami odhalili iba 80 prípadov, pribudlo 29 obetí

PCR testami na Slovensku odhalili viac ako 385-tisíc prípadov.

Psychiater Hašto: Rumunské siroty sú príkladom, čo sa stane dieťaťu bez puta s matkou

Jozef Hašto vysvetľuje, ako vzniká väzba matky a dieťaťa.

Letanovská: Odpor voči Remišovej rastie. Stráca podporu kľúčových ľudí

V strane podľa odchádzajúcej členky prebieha diskusia o výmene líderky.


Už ste čítali?